0312 447 43 99 uvcd@uvcd.org.tr

13-14 Mart Kapadokya Kalp ve Damar Cerrahisinde Gri Alanlar Sempozyumu

Değerli Üyelerimiz,

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği, Ulusal Vasküler Endovasküler Cerrahi Derneği ve Fleboloji Derneği olarak 13-14 Mart tarihleri arasında Kapadokya’da düzenleyeceğimiz Kalp ve Damar Cerrahisi’nde Gri Alanlar Sempozyumu için derneklerimize üye olan 80 genç meslektaşımıza kayıt ve konaklama bursu verilecektir.

Bursa kayıt, Double Tree by Hilton Avanos otelde 12,13 ve 14 Mart için çift kişilik odada konaklama ve havaalanı kongre merkezi arası transfer dahil olup, şehirlerarası ulaşım bursiyerler tarafından karşılanacaktır. Başvuru formuna www.uvcd.org.tr  ve  www.grialanlar.net/burs.php adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bursa başvuracak adaylar için gerekli şartlar aşağıda sıralanmıştır.

Saygılarımızla,

TKDCD Başkanı                                                        UVECD Başkanı                                                  Fleboloji Derneği Başkanı
Prof.Dr.Mehmet Ali Özatik                               Prof.Dr.H.Tankut Akay                                               Doç.Dr.Serdar Bayrak

 

Başvuru Koşulları:

 

1- TKDCD, UVCD ve Fleboloji Derneklerine üye olmak
2- Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı ya da 4 ve üstü sene asistanı olmak
3- Derneklere aidat borcu bulunmamak

19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi, 10. Fleboloji Kongresi’ni Kıbrıs, Girne’de 26-29 Ekim tarihlerinde başarıyla gerçekleştirdik.
Devamını Oku...

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz