0312 447 43 99 uvcd@uvcd.org.tr

Announcements

You can click the button below to view our announcements.

Read More

Our Magazine

Read More

Our Training Videos

You can click the button below to view our training videos.

Read More

Teşekkür

Değerli Üyelerimiz,

19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi, 10. Fleboloji Kongresi’ni Kıbrıs, Girne’de 26-29 Ekim tarihlerinde başarıyla gerçekleştirdik.

Damar hastalıklarının medikal tedavisi, konvansiyonel açık cerrahi, endovasküler işlemler, kronik tromboembolik pulmoner hipertansiyonun medikal ve cerrahi tedavisi bütün yönleri ile mikrosirkülasyon, ve yara bakımının püf noktaları başta olmak üzere kalp ve damar cerrahisi camiasının temel ilgi alanları kongremizin temel noktalarını oluşturdu. Yurtdışından, konularında engin tecrübeye sahip bir çok isim bu toplantı için bizimle birlikte oldu. Dünyada bu konularda söz sahibi, yurtdışından davet ettiğimiz değerli hocalarımızın yanı sıra, ülkemizde de alanında öncü ve hep savunduğumuz multidisipliner yaklaşıma uygun şekilde ulusal bazda birlikte hareket ettiğimiz ve toplantımızı onurlandıran Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Endokrinoloji, Romatoloji, Radyoloji branşı hocalarımıza da teşekkürü bir borç biliriz.

Toplantımıza verdikleri destek sebebi ile başta Türk Kalp ve Damar Cerrahisi derneği olmak üzere tüm dost ve kardeş derneklere teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 2 senedir ülkenin hemen hemen her şehrine gitmeye çalışarak burada gerçekleştirdiğimiz toplantılarda inceleme yaparak tespit ettiğimiz özellikle daha önce kongrelerde görev almamış genç meslektaşlarımıza tecrübelerini aktarmaları için, platformlar yaratmaya çalıştık. Kongre boyunca sizlerden bu konuda gördüğümüz destek bize önümüzdeki dönemde daha da fazla şehirde toplantı gerçekleştirme yönünde güç verdi.

Medipath

FAST TRANSPORTATION ON THE SITE

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

We have compiled the most frequently asked questions for you.

blog
ANNOUNCEMENTS

You can click to take a look at our announcements.

All Announcements
blog
MEETINGS

You can click to get information about our last meetings.

All Meetings
blog
PRESENTATION CENTER

You can click to view the latest developments about the presentation center.

Presentation Center

19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi, 10. Fleboloji Kongresi’ni Kıbrıs, Girne’de 26-29 Ekim tarihlerinde başarıyla gerçekleştirdik.
Devamını Oku...

STAY IN CONNECT