0312 447 43 99 uvcd@uvcd.org.tr

Announcements

You can click the button below to view our announcements.

Read More

Our Magazine

Read More

Our Training Videos

You can click the button below to view our training videos.

Read More

Teşekkür

Değerli Üyelerimiz,

20. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi, 11. Fleboloji Kongresi’ni Antalya’da 28-31 Ekim tarihlerinde başarıyla gerçekleştirdik. Covid 19 pandemisi nedeniyle ,ilk kez, kendi alanımızda sanal ve fiziksel katılımlı hibrid bir kongre düzenledik.

Damar hastalıklarının medikal tedavisi, konvansiyonel açık cerrahi, endovasküler işlemler, kronik venöz hastalıklar, venöz tromboemboli ve kronik tromboembolik pulmoner hipertansiyonun medikal ve cerrahi tedavisi, mikrosirkülasyon ve yara bakımı başta olmak üzere damar cerrahisi topluluğunun temel ilgi alanları kongremizin dayanağını oluşturdu. Yurtdışından konularında engin deneyimli bir çok isim bu toplantı için bizimle birlikte oldu. Alanında öncü ve hep savunduğumuz multidisipliner yaklaşıma uygun şekilde ulusal bazda birlikte hareket ettiğimiz ve toplantımızı onurlandıran Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Endokrinoloji, Romatoloji, Radyoloji, Farmakoloji, Mikrobiyoloji, Genetik branşı hocalarımıza da teşekkürü bir borç biliriz. .

Toplantımıza verdikleri destek nedeniyle ile başta Türk Kalp ve Damar Cerrahisi derneği olmak üzere tüm dost ve kardeş derneklere teşekkür ediyoruz.

Bu kongrenin bu kadar zengin içerik ile yapılabilmesini rekor sayıda stand alarak ve uydu sempozyumlar düzenleyerek olası kılan bütün sponsorlara teşekkür ediyoruz. Bu yıl verilen rekor sayıda burs ile bir çok meslektaşımızı ve hemşiremizi Antalya’da bir araya getirdik.

Bu yıl, ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının kurmuş olduğu cumhuriyetimizin 98. Yıldönümünü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı kongremizde ‘Cumhuriyet Resepsiyonu’ ile coşku ile hep birlikte kutladık.

Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği yönetim kurulu adına hepinize saygılarımı sunuyor ve verimli bir kongre geçirmiş olduğunuzu umuyorum.

  Prof. Dr. Mustafa Şırlak

Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği Başkanı

Medipath

FAST TRANSPORTATION ON THE SITE

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

We have compiled the most frequently asked questions for you.

blog
ANNOUNCEMENTS

You can click to take a look at our announcements.

All Announcements
blog
MEETINGS

You can click to get information about our last meetings.

All Meetings
blog
PRESENTATION CENTER

You can click to view the latest developments about the presentation center.

Presentation Center

19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi, 10. Fleboloji Kongresi’ni Kıbrıs, Girne’de 26-29 Ekim tarihlerinde başarıyla gerçekleştirdik.
Devamını Oku...

STAY IN CONNECT