0312 447 43 99 uvcd@uvcd.org.tr

Hayal Mahsulleri Ofisi

                                                             Hayal Mahsulleri Ofisi

Değerli Üyemiz,

Tıbbi malzeme, cihaz, yazılım.. Bir fikriniz mi var?

Vasküler ve endovasküler cerrahi alanında uzman, asistan ve yardımcı sağlık personelinin gelişimine katkıda bulunmak için çalışan UVCD, yine kendi alanında bir ilke imza atıyor. Bu kapsamda dünya ve ülkemiz bazında fark yaratacak yenilikçi ve teknolojik ürünleri, uygulama, yazılım vb fikirleri açığa çıkarmayı planlıyoruz.
Hayal Mahsulleri Ofisi’nde fikrinizi projeye dönüştürelim. Patent alma ve üretim sürecine giden yolda, UVCD önderliğinde, profesyonel destek sağlayalım.
Başvuruda bulunulan tüm projeler ön incelemeden geçtikten sonra seçici kurul tarafından değerlendirilecek, toplamda 5 proje desteklenecektir.
Hayal Mahsulleri Ofisi’ne katılım için lütfen projelerinizi 20.09.2021 tarihine kadar başlık kısmına “UVCD 2021 – HMO” yazarak uvcd@uvcd.org.tr adresine gönderiniz.

(Projenizi sunarken geliştirmek istediğiniz yazılım, cihaz ve/veya ekipmanın mümkünse basit bir çizimini, dünyada benzerlerinin olup olmadığını, uygulamada ne işe yarayacağını, farklı olarak ne gibi kolaylıklar getirebileceğini, potansiyel olarak üretime geçtikten sonra nasıl bir ekonomik değer katabileceği vb. bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Seçici kurul, sizin sunduğunuz proje üzerinden seçimini yaparak UVCD Kongre kitapçığında projenizin taslağını yayınlayacaktır. Bu anlamda UVCD sizin projenizi kayıt altına alacak, seçilmiş olan projeler ile ilgili alanında yardım sağlayabilecek firma temsilcilerini davet ederek ürün geliştirme aşamasında ön planda olacaktır.)

Saygılarımızla,

Ulusal Vasküler Ve Endovasküler Cerrahi Derneği

19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi, 10. Fleboloji Kongresi’ni Kıbrıs, Girne’de 26-29 Ekim tarihlerinde başarıyla gerçekleştirdik.
Devamını Oku...

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz