0312 447 43 99 uvcd@uvcd.org.tr

Hemşire Burs Katılımı 26-29 Ekim 2019 tarihleri arasında Girne-Kıbrıs’ta yapılacak olan19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Kongresi ve 10. Ulusal Fleboloji Kongresi

Değerli Üyelerimiz,

19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Kongresi ve 10. Ulusal Fleboloji Kongresi 26-29 Ekim 2019 tarihleri arasında Girne-Kıbrıs’ta yapılacaktır.

İki yılda bir gerçekleşen bu büyük buluşmanın, her zaman olduğu gibi, kalp ve damar cerrahisine emek veren hemşirelerimizin de yer aldığı, tecrübe ve bilgilerini paylaştıkları bir toplantı olmasını diliyoruz.

Bu nedenle Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniklerinde çalışan, 200 hemşiremize dernek olanaklarımız çerçevesinde kongre kayıt ve konaklama bursu sağlanacaktır.

Amacımız, mümkün olduğu kadar çok sayıda mesai arkadaşımızın bu bilimsel toplantıya katılımını sağlamaktır. Bu doğrultuda, verilecek bursa kayıt, konaklama ve Kıbrıs havaalanı-kongre merkezi arası transfer dahil olup, Kıbrıs’a ulaşım bursiyerler tarafından karşılanacaktır.

Burs başvuruları 6 Eylül 2019 Cuma günü saat 17:00’de sona erecektir. Kongre planlamasının tamamlanabilmesi için süre uzatımı mümkün olmayacaktır. Bursa hak kazananlara derneğimiz tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla,

UVECD Yönetim Kurulu adına,

Başkan

Prof. Dr. H. Tankut Akay

19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi, 10. Fleboloji Kongresi’ni Kıbrıs, Girne’de 26-29 Ekim tarihlerinde başarıyla gerçekleştirdik.
Devamını Oku...

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz