0312 447 43 99 uvcd@uvcd.org.tr

Teşekkür

Değerli üyelerimiz,

İçinde bulunduğumuz dönemin kuşkusuz en önemli gündem maddesi yaklaşık 1,5 yıldır tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Covid-19 pandemisi. Pandemi nedeniyle 2 kez ertelediğimiz Olağan Genel Kurulumuzu 28 Mart 2021’de gerçekleştirebildik ve yeni yönetim kurulu olarak görevimize başladık. Öncelikle bize duyduğunuz güvenden ötürü yönetim kurulu olarak sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

2 yılı kapsayacak bu yeni dönemde de bir önceki dönemden devraldığımız dernek misyonunu aynı şekilde sürdürmeye ve yeni projelerimizi gerçekleştirmeye kararlıyız. Bu projelerde tabii ki önceliğimiz eğitsel alanda farkındalık yarattığımız ve ülkemizin tüm bölgelerindeki meslektaşlarımızı kucakladığımız “Damar Cerrahisinde Gri Alanlar” toplantıları olacak. Yine Ankara’da bulunan dernek merkezimizde eğitsel aktivitelerimizi sürdüreceğiz. Hibrit ameliyathane ortamında endovasküler eğitim kursları ve damar cerrahisi anatomi kursu projelerimizi gerçekleştireceğiz. Bu arada sizlerden gelen proje önerilerini de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Dergimiz son yıllardaki çıkışını sürdürecek ve yeni kitap projelerimiz hepinizin desteğiyle gerçekleşecektir.
Sabırsızlıkla beklediğinizden emin olduğumuz Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği Kongremizi 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya Belek Sueno Otel’de gerçekleştireceğiz. Kongremizde , Atamızın “En büyük eserim” dediği cumhuriyetimizin 98. Yılını 29 Ekim’de coşkuyla, hep birlikte, kutlayacağız.

Yönetim kurulumuz adına sizlere saygılarımı sunuyor ve işbirliğimizin sürekli olmasını diliyorum.

Prof.Dr.Mustafa Şırlak
Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği Başkanı

19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi, 10. Fleboloji Kongresi’ni Kıbrıs, Girne’de 26-29 Ekim tarihlerinde başarıyla gerçekleştirdik.
Devamını Oku...

İLETİŞİMDE KAL

İletişim Bilgilerimiz